"HSGO, Thijs van Leeuwen"

Presentatie Informatie bijeenkomsten CAO 2021 online

De vakbonden hebben vanwege aangescherpte corona maatregelen de gezamenlijke informatiebijeenkomsten over de uitkomst van de arbeidsvoorwaardenbesprekingen voor 2021 moeten annuleren. Om u toch nog zo goed mogelijk te informeren, is de presentatie die ten behoeve van de informatie bijeenkomsten gemaakt door de bonden ingesproken en online gezet.

U kunt deze ingesproken presentatie op het YouTube kanaal van de SCODef vinden via

SCODef presentatie cao 2021. In de beschrijving onder de video treft u tijdcodes aan. Indien u niet de hele presentatie wenst te bekijken kunt u daarmee alleen die delen bekijken waarin u geïnteresseerd bent.

Zoals eerder gemeld houden ook alle bonden nog hun eigen achterbanraadpleging. Wij roepen u vooral op om bij uw eigen bond uw stem te laten horen. Alleen dan bent u ervan verzekerd dat wat u vindt van dit cao voorstel voor 2021 wordt meegenomen in de besluitvorming.