"HSGO"

Digitale inloopdagen AVW-voorlichting

De geplande gezamenlijke informatie-bijeenkomsten van de vakbonden over de uitkomst van de arbeidsvoorwaardenbesprekingen voor 2021 van deze week worden geannuleerd.
De defensiebonden hebben de afgelopen 2 weken op diverse defensielocaties een gezamenlijke toelichting op de uitkomst van de arbeidsvoorwaardenbesprekingen verzorgd. Ook voor deze week stonden meerdere bijeenkomsten in den lande op het programma. Door de COVID-maatregelen, die de regering heeft aangekondigd en de vertaling daarvan bij het ministerie van Defensie, zien wij ons echter genoodzaakt deze laatste bijeenkomsten te annuleren.
De NOV en de KVMO verzorgen op de navolgende dagen een digitaal inloopmoment, om zo toch hun leden te kunnen informeren. Deze zijn op:
    1. Gezamenlijk inloopmoment KVMO / NOV op vrijdag 19 november om 13:00
    2. Gezamenlijk inloopmoment KVMO /NOV op donderdag 25 november om 20:00

U krijgt de link via een nieuwsbrief toegestuurd