"Lkol b.d. Frans Ebbelaar, secretaris werkgroep Defensiebeleid en Krijgsmacht"

Een nieuwe toekomstvisie landmacht; helemaal niet slecht

Na bestudering en enige discussie vinden de meeste leden van D&K het een gedegen visie waar je mee vooruit kan.

Natuurlijk zijn er verbeterpunten, maar eigenlijk vinden we het een goed stuk. En dat willen we aan de grote klok hangen. Onze laatste twintig berichten gingen over zaken die niet deugen. Over GrIT dat niet opschiet, te weinig gevechtskracht voor de NAVO, geneeskundige ondersteuning die zwaar tekort schiet en nog wat andere kritische geluiden.  En nu ineens een positief geluid. Lees in het hele artikel waarom

In  Carré nummer 7-2020 heeft Patrick Bolder, werkzaam bij The Hague Centre for Strategic Studies op dit artikel gereageerd. Lkol b.d. Frans Ebbelaar heeft hierop in hetzelfde nummer repliek gegeven: Lees deze reactie en het antwoord