Webinar nieuwe pensioenregeling

Aanmelden live webinar nieuwe militaire pensioenregeling
Op maandag 23 november van 10.00 tot 11.00 uur organiseert pensioenfonds ABP i.s.m. Defensie en bonden een webinar, om militairen te informeren over de nieuwe pensioenregeling.
In dit webinar wordt u in algemene zin geïnformeerd over de regeling en wat het gebruik van MIJNABP voor u kan betekenen. In de loop van de tijd zullen meerdere kleinschalige groepssessies over pensioenvoorlichting volgen. In die sessies gaat ABP u wat meer uitleg geven over wat dit voor uw persoonlijke situatie betekent, als daar behoefte aan is. In het webinar zal verteld worden hoe u zich daarvoor kunt opgeven.

Aanmelden voor het webinar kan via de link die defensie via het intranet zal verspreiden of door op deze link te klikken.
https://live4.easywebinar.eu/apg/pensioenwebinar/registratie